Į pradžią

Svetainė atnaujinta: 2014 11 10

Įtarinėk, įtarinėk— ir susilauksi tikro nusikaltėlio.
P. Mašiotas
Vaikų privatumo apsauga internete
Valdorfo pedagogika Lietuvoje...

Paskutinį kartą skyrelis atnaujintas 2014 11 06

MOKINIŲ MAITINIMAS

Mokyklos vaikus ir mokytojus maitina UAB ,,Prie parko".
Tel. 8681 37202 - valgyklos vedėja Nijolė Mačiulienė.
8685 42688 - Ingrida.

PIETŪS
11.00 val. valgo 1abc klasių ir priešmokyklinės A grupės vaikai,
12.00 val.- priešmokyklinės B ir 2 abc klasių,
13.15 val.- 3abc ir 4 abc klasių mokiniai.
kaina 6 Lt., išsipirkti galima rytais nuo 7.30 val. savaitei, mėnesiui. Susirgus vaikui-informuoti skelbiamais telefonais.
Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2014 m. lapkričio 1 d. keičiasi maitinimo tvarka pagal pridedamą LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymą.
Meniu suderintas su Kauno visuomeninės sveikatos centru

PAVAKARIAI:
15.00 val. 1-3 klasės, priešmokyklinės
15.30 val. 4 klasių mokiniai.
Kaina - 3 Lt.

Mokiniai 1 k. per savaitę gauna pieno produktų pagal Europos Sąjungos remiamas programas "Pienas vaikams" ir "Vaisių vartojimo skatinimas mokyklose".

Kauno miesto savivaldybės sprendimas "DĖL PAILGINTOS DIENOS (POPAMOKINĖS VEIKLOS) GRUPĖS PASLAUGOS TEIKIMO KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINĖSE ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO"

MOKINIŲ VEŽIOJIMAS

Pageidaujantys savo vaikams gauti nemokamus visuomeninio transporto bilietus kreipiasi su raštiškais prašymais į direktoriaus pavaduotoją ūkio reikalams Julių Žeimį. Prašyme reikia nurodyti autobuso maršrutą ir firmą, kuri turi teikti paslaugą. Telefonas pasiteiravimui - 238891.